Бінокль

Модератори: WAWA, guegue, hanter39, DOK

Бінокль

Повідомлення StefcoG » 19 червня 2013 19:05

Напишу я невеликий огляд бінокля Nikon 10x42 Monarch 3 . Це доступна серія від Нікон (Найкон правильна вимова) , ціна в штатах 200-240 дол.

Характеристики

Збільшення, крат: 10x
Діаметр об'єктива, мм: 42
Діаметр вихідної зіниці, мм: 4.2
Віддалення вихідної зіниці, мм: 17.4
Поле зору на 1000 м, м: 100
Видиме поле зору, градус: 52.9
Мінімальна відстань фокусування, м: 3.26
Водонепроникність корпусу: Так
Довжина (розмір), мм: 152 x 130
Вага, гр.: 700

Це один з небагатьох біноклів ціною до 400-500 дол. що мені доводилось бачити, де всі характеристики є дуже хорошими .
Міцний корпус - десь вичитав , що полікарбонатний полімер-пластик, армований скловолокном .
Покритий прорезиновим покриття, дуже зручно лежить в руках і не є слизьким . Ніяких завусенцій , запорошень і тому подібного не було виявлено. Річ виглядає дуже якісною, ніколи б не сказав що зроблено в Китаї.
Хороша механіка, все чітко працює, ніяких збоїв , прокручувань, відломлювань немає .
Отика дуже світла, немає ніяких розмитостей чи помутнінь.
Широке і різке поле . Можна доволі довго дивитися в нього і немає ніяких неприємних відчуттів для очей
Передача кольору і контрастність суперова .
Водонепроникний - десь в ютубі бачив відео як замочили в воді, потім поставили в морозілку витягнули розморозили і все чітко працю .
Не запотіває .


В комплекті йшла коробка, гарантія, інструкція))), ремінь шийний широкий (міцний і зручний), чохол з кріпленням на пояс, бінокль з кришками об'єктивів .
Збірка Китай.
Окремо про кришечки обєктивів, так як це перше на чому економлять на недорогих моделях. Тут я був приємно вражений - резинові, прикріплені до корпусу , досить туго заходять і добре тримаються .

Враження від нього( користуюсь вже доволі) тільки найкращі! Одна з кращих "робочих конячок" на кожен день . Рекомендую .

Зображення

Зображення

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=f_i-fSXbgvU
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення DOK » 04 серпня 2013 11:46

Я взагалі вважаю, що бінокль повинен бути хорошої якості, їх варто купляти в результаті зваженого вибору, бо з того дешевого китайського хламу, що продається в магазинах вибирати не варто - після спостереження в такий прилад можна "очі зламати" , - а з часом і зір втратити . Нікони хорошу оптику виробляють і не зважаючи, що виробляють в Китаї якість на рівні і контролюється досить суворо. З недорогих зразків достойні уваги деякі моделі Олімпусів, також Дельта Оптикал(Польща), Редфілд, Люпольд, деякі моделі Бушнелів(Legend)
Аватар користувача
DOK
 
Повідомлень: 257
З нами з: 02 серпня 2013 12:30
Собаки: г\ш ф. "Чіп"
Зброя: ІЖ-12,12к. Remington 700BDL,30-06Spr, Cometa400Fenix, та інші іграшки...
Місце проживання: Житомирщина\Київ

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 04 серпня 2013 21:22

Якщо брати по моделях , я б рекомендував ( усі провірені особисто ).

Нижче початкового рівня:
Redfield Rebel
Bushnell H2O
Zhumell Short Barrel

Початковий рівень :
Bushnell Legend Ultra HD
Nikon Monarch 3
Vanguard Endeavor ED
Sightron SII Big Sky
Olympus Pathfinder EXPS-1

Середній рівень:
Zen-Ray ED3
Vortex Viper HD
Bushnell Elite ED
Zeiss Terra ED
Eagle Ranger ED
Pentax DCF SP

Топ моделі
Думаю і так всім зрозуміло - Сваровскі, Цейсс, Лейка , Nikon EDG , Калес ... тут вже все залежить від ваших пріоритетів і очей)))).


Якщо хтось має перевірені моделі прошу додавати.
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 11 серпня 2013 07:07

Сьогодні покрутив в руках Nikon 8x42 Prostaff 7 , хм .. за ціну 130 дол. дуже хороший бінокль . Як бюджетний варіант рекомендую! Чудова ергономіка, яскравий , хороша передача кольору , висока контрастність .
Зображення
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення DOK » 11 серпня 2013 13:13

В нас такий приблизно 300 коштує. :(
Аватар користувача
DOK
 
Повідомлень: 257
З нами з: 02 серпня 2013 12:30
Собаки: г\ш ф. "Чіп"
Зброя: ІЖ-12,12к. Remington 700BDL,30-06Spr, Cometa400Fenix, та інші іграшки...
Місце проживання: Житомирщина\Київ

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 11 серпня 2013 17:29

Ого! Ну і ціни ..
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 19 серпня 2013 22:46

Розкажу вам про бінокль-відкриття в штатах 2011-2012 року, від якого просто всі в шоці. Я б назвав його ідеальний для мисливця! В мене все почалося з теми прочитаної на birdforum , такий собі всесвітній глобальний форум птахівників, орнітологів ну і заодно найкращий про оптику. Отже колись давно (2 роки тому :D ) такий собі форумчанин FrankD з Пенсильванії(США) , до речі його тестам я довіряю найбільше, дуже обєктивний і розумний чоловік, "знайшов" такий собі бінокль Sightron "Blue Sky" II 8x32 і просто "офігів" від нього . Підкреслю в той час він користувався в форм-факторі 8х32 одним з найкращих і дуже дорогих біноклів 8x32 Nikon SE (ціна приблизно 1200 дол. у США) і володів ще дорожчими 8x32 Swaro EL, 8x32 Meopta Meostar і Nikon 8x30 ЕІІ . Отже, трошки відволікся , цей чоловік написав огляд цього бінокля за яким зразу вишикувались в чергу по всьому світу . Я теж там був :D . Ну і придбав його собі звичайно . Основна ідея там що за ціну у 200 долларів ви отримуєте бінокль вартістю 600 - 800 дол. Тобто надзвичайно вдала модель по всіх характеристиках за дуже недорого . я звичайно не такий спеціаліст в оптиці, тому перекладу вам його огляд .
За переклад перепрошую, не так легко dfg :D

FrankD

У моїх нескінченних пошуках, щоб знайти ідеальний бінокль я насмілився придбати далекий від масового ринку бінокль. Назва фірми "Sightron" містить мале визнання для більшості орнітологів але ті, хто полює в США дуже добре знайомі з їх оптикою ". Вони виробляии високоякісну оптику протягом багатьох років. Правда, я майже нічого не знав про інші Sightron окрім того що бачив випадкові повідомлення з посиланнями на їх продукцію . Я ніколи не думав, що вони виробляють біноклі.

Що привело мене до них? Це було щось на зразок каруселі. Багато вечорів займаюся перелопачуванням Ebay, Amazon і інших місць по всій мережі в пошуках "хороших пропозицій" на більш відому оптику.
Цей пошук спочатку привів мене не до Sightron моделі, зазначені в назві цієї теми. Насправді спочатку привело мене до Vixen Foresta 8x32 DCF HR . Я хотів їх купити, але ціна $ 329 була трохи крута, за те, що я шукав в той час. Я знайшов хороший огляд на них за allbinos.com який, у свою чергу, привів мене до версії Kenko (Ultraview HP 8x32). $ 239 виглядало краще, ніж $ 329 плюс огляд allbinos на них був однаково позитивний. Я вирішив замовити один. На жаль, після того, як я розмістив замовлення від Amazon, мені повідомили, що вони були відсутні на складі, без згадки про те, коли вони будуть в наявності.

Я не впевнений, що це привело мене до Sightron SII "Blue Sky" 8x32, але я дійсно в кінцевому рахунку знайшов його. У ньому, здається, є всі ті ж характеристики і функції, як і у двох інших, а ціна знизилася до $ 189,99.

Так що я замовив один, і він прибув на початку минулого тижня. У мене було багато часу з тих пір, щоб спробувати і порівняти його з безліччю інших біноклів у мене під рукою. Насправді мої очікування не були високими, . Я очікував, що це буде просто ще одна подорож в біноклевий мейнстрім. Я очікував середній контроль якості і якість зображення нарівні з посередньою керованості. Друзі, я був здивований тим, що я отримав.

Дозвольте мені розпочати з досить шокуючої заяви .... в даний час це кращий 8x32 який я пробував. Тепер, зробимо крок назад і розглянемо те, що я тільки що сказав. Це не була легковажність,і будь ласка, майте на увазі, що я маю власні 8x32 Nikon SE і володів подібними 8x32 FL, 8x32 Swaro EL, 8x32 Meopta Meostar і Nikon 8x30 ЕІІ. Так, ви можете запитати, як будь-хто в здоровому глузді , чи можна вважати що за $ 190, не-ED скло, і Філліпіни зробили краще ніж всі ці інші? Ну, є проста відповідь на це і не складна. Найпростіша відповідь, ціна і продуктивность. Складніша, що цей бінокль забезпечує найкраще поєднання оптичних характеристик, обробки та контролю якості за ціну, від якої я до сих пір шокований.

У мене є три 8x30 porro і ще один 8x32 roof під рукою, щоб порівняти їх. Я зразу ж відкидаю Celestron Nature 8x30, 8x32 Ultima DX і Elite Дакота 8x32. Кожен є прекрасним інструментом у їх власному праві, але тільки 8x32 Nikon SE є прямим конкурентом Sightron SII 8x32. Як я можу зробити таку заяву? Ну, відповідь досить проста .....

Ергономіка:

Ергономіка для моєї руки дуже близька до прекрасної. Відкрита мостова конструкція - що означає, що це дуже легко для ваших рук, дуже комфортний хват. З цієї конкретної конструкції мої пальці легко ковзають між петлями. Я навіть можу змінити мою руку злегка, щоб мізинець і безіменний палець зручно сиділи на передньому мосту з'єднання для ще більш стабільного зображення. Ця стабільність додає зручності перегляду цим біноклем.

На додаток до положення руки, вага цієї бінокля відіграє важливу роль у сприйнятті рівня комфорту цього бінокля. Він має вагу 538 грам, яка є середнім значенням для більшості моделей 8x32 в даний час на ринку. Це не дуже незвичайно, але вважайте, що 538 грам розподіляється на 12.7 см. , і ви можете зрозуміти, чому так відчуває себе бінокль у ваших руках. Відкрита конструкція моста ще більше посилює це почуття.

Як щодо фокусування?

Ну я вважаю фокусування, є ідеальним. Воно має дуже хорошу глибину різкості. У центрі гладко в обох напрямках, але тільки трохи зажорстке, щоб бути повністю "досконалим" в моєму досвіді. Однак, я знайшов щось цікаве, що часто упускається з виду. При фокусуванні на дальньому кінці ручки фокусування, в будь-якому напрямку в центрі доходить до дуже різкої зупинки. Ви можете відчувати себе майже в центрі вдаривши "стоп" в обох напрямках. Там немає абсолютно ніякої "губчастої почуття" в будь-якому напрямку. Це найпозитивніші почуття, які я коли-небудь відчував у ручці фокусування. У центрі уваги також надзвичайно точним. Зображення кидається в очі, коли ви досягнете ідеального фокусу, а потім воно залишається в центрі уваги, як пристойна відстань фокусування повороті ручки в будь-якому напрямку. Відмінна глибина фокусу.


І тепер найцікавіше ......

Оптичні характеристики:

З чого почати? Ну, як я вже говорив, зображення фокусуються без необхідності переміщення ручки фокусування назад і вперед. Там немає проблеми, знаходячи ідеальний фокус в цій моделі. Саме зображення яскраве для моделі 8x32 з дуже хорошим контрастом. Кольори дуже добре представлені, багаті і добре насичені. Не зовсім еквівалент 8x32 SE, але вище середнього на мою думку. Я приписую це зсуву зображення в злегка теплий (червоний / фіолетовий) . Як це часто буває, це не видно, поки ви не порівняєте її в бінокль, який пропонує або нейтральну передачу кольору або один з холодними (синій / зелений) ухилом.

Поле більше, ніж середнє . У повсякденного використання виглядає, як ніби він досягає дуже близько до зовнішніх країв зображення. При ретельному обстеженні я б оцінив поле близьким до 80% зображення. Зовнішня частина яка знаходиться поза фокусом , видається, насамперед полем кривизни, як я можу легко переорієнтувати невеликим поворотом ручки фокусування.

Як я вже згадував візуальна різкість відмінна. Сайтрон дивиться виключно близько щоб змагатися з SE 8x32 і 8x43 ZR ED3. , Це справді мене дивує, бо там немає ED скла. Колір окантовки дуже добре контролюється і лише в незначній мірі помітний не в фокусі.

Поле зору рекламується як 7,5 градусів (394 футів) і порівнюючи його з 8x32 SE це, здається, так і є . Це, звичайно, не є самим широким полем зору в 8x32 і, ймовірно, слід вважати "середнім" в цілому. Цікаво те, що розмір поля зору в поєднанні з іншими оптичними характеристиками дозволяє переглядати зображення розслаблено і цілком природно.


Висновок:

Чи є цей бінокль "ідеальним"? Ні, звичайно, . Тим не менш, він показує виключно високий рівень продуктивності майже в кожній області . і чи не найважливіший факт той, який відокремлює його від практично будь-якої конкуренції ... ціна. Нарешті, чудово високопродуктивні 8x32 біноклі, який дійсно може собі дозволити кожен.
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 19 серпня 2013 22:49

Пару фотографій
Зображення

Тут в порівнянні з Nikon SE
Зображення
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 24 серпня 2013 06:16

Передивився бігло сьогодні з десяток бюджетних біноклів , доволі пристойні картинки і непогане виконання -
Leupold Yosemite-6x30
Kowa YF 6x30
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 23 вересня 2013 02:18

Попав мені в руки один дуже цікавий бінокль Vanguard Endeavor ED, думаю напишу я краще відгуками адже нічого нового додати не можу до тих захоплених описів ))) . Тут воно трошки все на купу буде і опис бінокля і тестування інших , але думаю розберетесь . Крім того в нижченаведеній статті розглядалися біноклі за ціною від $ 200 до $ 600 , в форм -факторі 8х42, тобто мабуть пріоритетні для України . Думаю має бути цікаво тим хто задумався над купівлею бінокля .

Це відгук від http://www.birdwatching.com/

Відкрита конструкція моста з видатною оптикою і ергономіки. Його покриття є м'яке , текстуроване , дуже чіпке . Ремінець, наочники , які також резинові є м'які .

Фокусування є легким і забезпечує тільки потрібну кількість опору . Поверхня колеса фокусування є м'яке , еластичне , і глибоко рифлене . Три чверті обороту проведе вас через весь діапазон фокусування .

Механізм регулювання діоптрії акуратно зроблені і є замок .

Компанія Vanguard існує більше 25 років , але в останні кілька років вони серйозно пішли в оптику. Тому що Vanguard володіє власними виробничими потужностями в Китаї і має своїх власних оптичних інженерів , компанія має повний контроль над дизайном та якістю продукту і може тримати низькі ціни .


Тут таблиця порівняння де Vanguard Endeavor ED отримав перше місце!!! Змагаючись з таким "грандами" середнього цінового діапазону як Вортекс і Зен-Рей . Тестували дуже відомі "бірдвотчери" "команда Iowa":
Matt Wetrich, Diane Porter, Michael Porter, Candace Havely, Bob Cecil


http://www.birdwatching.com/optics/2011 ... _2011.html

Назва Очки Ціна

Endeavor ED 5.00 $349.99
Vortex Viper HD 4.95 $589.99
Zen-Ray Zen ED3 4.46 $520.00
Nikon Monarch ATB 4.38 $279.95
Eagle Optics Ranger ED 4.33 $439.99
Vortex Diamondback 4.32 $219.99
Alpen Teton $539.00
Alpen Apex 4.23 $279.00
Pentax DCF CS 4.23 $279.00
Eagle Optics Ranger 4.20 $299.99
Kowa SV 4.17 $210.00
Alpen 8x42 Wings ED 4.13 $389.00
Leupold BX-2 Cascades 4.11 $279.99
Bushnell Elite 4.05 $479.95
Opticron Oasis 4.04 $349.00
Kowa BD 4.03 $590.00
Zen-Ray Bx-3 Mojave 3.98 $279.99
Zen-Ray Summit HD 3.76 $205.00
Celestron Granite 3.68 $439.95
Vixen Optics Foresta HR 3.68 $349.00
Minox BL 8x44 OB 3.64 $489.00
Minox BV 8x42 SB 3.63 $289.00
Bushnell Legend Ultra HD 3.59 $289.95
Kruger Caldera 3.59 $447.00
Opticron Discovery 3.53 $219.00
Kenko Ultraview EX 3.53 $229.00
Yukon Frontier 8x42 SB 3.48 $199.99
Kenko OP HD MarkII 3.33 $599.00
Carson TD 3D 8x42 SB 3.18 $249.99

Відгук від Марінеоптікс

Из всех биноклей, которые они выпускают на сегодняшний день самая приятная серия и модели Vanguard Endeavor ED 8x42 и 10x42.
Почему я купил именно Vanguard Endeavor ED 10x42 в последнюю поездку!?
Мне понравился практичный подход Vanguard.
1. Корпус бинокля сделан из магниевого сплава.
2. Присутствует стекло ED, реально видно по ХА.
3. Хорошие наглазники с фиксацией в 3 положениях.
4. Очень хорошая диоптрийная подстройка как у Минокса серии HG.
5. Гидрофобное покрытие на линзах объективов и окуляров (реальное). Можно не занимать длительной чисткой оптики. Один взмах микрофиброй и чистота.
6. Поле 6.5 градусов почти плоское на 95%.
7. Минимальная дистанция фокусировки 2.5 м.
8. Вес 730 грамм.
9. ХА по центру почти не видно, на краю очень небольшие на высоконтрастных объектах. На обычных объектах ХА почти не видно.
10. Чехол и ремешок отменные, скопировали у Сваровски. Чехол сделан из высококачественной балллистической кордуры снаружи и нейлоновой ткани внутри. Ремешок на основе неопрена, край ремешка обработан отменно.
Чехол и ремешок с помощью пластиковых пряжек замков может трансформироваться как угодно в итоге можно получить что-то вроде Allen Binocular Case.
11. Подробная инструкция на 12 языках, в том числе на русском.
12. Микрофибра для оптики.
13. Сделан в Китае.

По тактильным ощущениям Vanguard Endeavor ED 10x42 напоминает Swarovski EL и Swarovision.
В руке очень хорошо лежит. Достаточно неплохо сбалансирован для длительных наблюдений.
Немного напрягает шильдик на правой трубке бинокля, который постоянно цепляется за кожу руки и будет перетирать зимой перчатку. Почему не приклеили его на левую трубку бинокля, непонятно.
Резиновое покрытие не силикон или натуральный каучук, а самый обычный полимер на полихлорвиниловой основе. Колесо фокусировки очень неплохое по мягкости- маслянистости и скорости. Полный оборот около 260 градусов. Ниже -10 градусов подмерзает.
Оптика очень интересная в плане того как описывают пользователи в Новом Свете и на просторах СНГ, мне он первоначально напомнил Nikon Monarch X 10.5x45. Такое впечатление, что инженера из Никона который создавал биноклли серии Nikon Monarch X уволили, и он устроился на работу в Vanguard. Изображение одинаковое почти на 95%, за исключением ХА, которые очень хорошо исправлены в Vanguard Endeavor ED 10x42.
Зона точной настройки на резкость очень небольшая ( типичная настройка для птичников) и буквально пару градусов и ты не в зоне резкости. Передний и задний план размытия достаточно красивые. Что не понравилось в изображении, Vanguard Endeavor ED 10x42 проигрывает по контрастности Nikon Monarch 3 10x42, сильно Bushnell Legend Ultra HD 10x42 и очень сильно Swarovski SLC HD 10x42.
Цветопередача Vanguard Endeavor ED 10x42 почти нейтральная с легким розовым оттенком.
Очень неплохое оптическое пропускание, субъективно на уровне Bushnell Legend Ultra HD 10x42.
Основное применение этого бинокля конечно птичники и натуралисты, яркая сочная картинка с минимумом ХА и красивым размытием переднего и заднего плана не оставит равнодушными любителей природы.

Для тех, кто считает, что это модель не резкая, в корне не правы. Дело в том, что вся резкость размазана по всему полю и соблюдается баланс между хрустальной резкостью и мягкостью для длительных наблюдений с полем 6.5 градусов при 10 кратах-отличный результат.

P.S. Получил несколько писем по поводу теста Vanguard Endeavor ED 10x42 с вопросами на которые ответил пишущим и хочу выложить информацию на всеобщее обозрение.

Вопрос-Контраст и микроконтраст Vanguard Endeavor ED 10x42?
Контрастность (микроконтраст в том числе) я сравнил с Никон, Бушнелль, Сваровски и получил не идеальные параметры. В Авангарде 10х42 контрастность занижена специально, чтобы удовлетворить птичников, которых в Новом Свете очень много и каждый год растет их кол-во. Поэтому звенящая резкость от Сваровски является утомительной при длительных наблюдениях, эта информация не моя и на форумах часто приводят данное сравнение звенящей резкости именитых брендов. Все остальные параметры как резкость по всему полю, плоское поле 95%, ХА и т.д. очень хорошие. Кстати, чернение внутри бинокля-идеальное с наличием множества рифленых поверхностей, диафрагм минимум, бликов нет вообще. Так что снижение контрастности - это задумка инженера или технологические моменты (фазовое покрытие на призмах), которые не могли решить в процессе производства


Ну і кілька слів від мене - дуже зручний, збірка дуже високої якості, покриття тактильно дуже подобається. Просто шикарний чохол , мабуть найкращий з тих що попадались - там є два ремні які окремо і разом можна прищіпити , тобто багато варіантів для переноски. Також він жосткий, що особливо важливо якщо "талувати" в рюкзак ))) . Наклейка "мейд ін чайна" відчіпається що для мене важливо, муляє око зараза :D . Одні з кращих кришечок які зустрічались , мягкі і дуже плотно входять . Чесно вам скажу якби не надпис , я б сказав що це мінімум Японія і то недешева!! Шикарний варіант для мисливця .
Ну і кілька фото
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 23 вересня 2013 02:31

А тут вигляд разом , за фото соррі, фоткав було темно. Зверху, з ліва направо - Vanguard Endeavor ED 10х42, Bushnell Elite ED 10х42, Nikon Monarch 3 10х42 .
Знизу - Sightron SII Big Sky 8х32

Фото клікабельне .
Зображення
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 28 листопада 2013 23:45

Скільки разів я вже попікся на так званих" відгуках" . Цей раз також не буде останнім? я так думаю))) . Взагалі то ніколи не дивився на цей бінокль серйозно як на покупку. Але "акція" свою справу зробила. В Кабеласі появився він на знижці за 399 ( ціна 600) + ще безкоштовно підвіс для бінокля(ціна 50 дол) ну і я нашвидкоруч прочитавши відгуки вирішив купити. А відгуки були звичайно прекрасні. Кращий Люповський бінокль. ЕD скло. Супер-пупер, "бест велю" до 800 дол. Краще тільки Цейс ну і все таке. В три рази більше провірок на якість ніж в звичайних біноклях. Ну значить підкріпившись "відгуками" я придбав бінокль
Leupold BX-4 McKinley HD 8х42
Зображення
Так рецензенти не обманули з картинкою, просто чудова, без ХА (принаймі я їх взагалі не побачив), з широким, різким від краю до краю полем (до речі на рівні топів) , яскрава, насичена (я не професіонал оптик тому пишу звичайними словами) .
Переглянув побіжно корпус, хороша якісна резина(або щось типу того) , явно не слизька , добре фактурована. Все доволі акуратне, просвітлення зелене . В руках лежить впевнено . Ергономіка хороша. Такий собі танк в світі біноклів , навіть на дотик відчувається в два рази товстіша броня.

Розміри середні, а от вага трохи важкувата, 925 грам (з кришечками).
Тут для порівняння з Vortex Viper HD 6x32
Зображення

Комплектація звичайна , чохол під мілітарі стиль .
Зображення

Тобто з першого погляду можна було б сподіватися на доволі якісний апарат..але.. але те що було далі я так і не зумів зрозуміти, на фото я прикріплю побачите. Значить по черзі.
Просто величезні наочники , для так званого "неадертальського типу" очних впадин , я просто не зміг під себе налаштувати бінокль, постійні блекаути.
Зображення
Резинове покриття не "прикріплене до корпусу" воно так би мовити "обтягує" його як панчоха .
Зображення
Правий наочник відвалився після декількох "відкручувань і закручувань"
Зображення
Зображення
Всередині бінокля якісь плями, чорніння абсолютно неякісне і я б назвав це "сірінням" а не чорнінням.
Зображення
Зображення
Ну короче кажучи , китайчатина є китайчатина.

Навіт якщо воно від такої компанії як Люпольд. Отже однозначно повернення і деяка зневага до цього бренду.
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 30 листопада 2013 06:07

Вирішив не повертати а поміняти, візьму потестую Cabela's Euro™ 10x42 це те саме що і Meopta Meostar 10x42 тільки зроблений для магазинів Cabelas (вони основні диллери в США) , під одноіменним брендом . Лише косметичні відмінності покриття. Відгук напишу згодом .
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 14 грудня 2013 05:23

Ну що ж, наступний..))
Отже поміняв я цей люпольд на "преміум" оптику від Кабелас під назвою Cabelas Euro 10x42 .
Зображення
Аналог Meopta 10x42 MeoStar B1 , між іншим ціна цієї "ме йопта" на swfa.com - 900 у.о. Між собою вони відрізняються лише косметично . (Пупиришки там всякі, колір .)
Чесно кажучи навіть не хочу писати повноцінний відгук .
Зображення
Якщо коротко - не рекомендую.
Якщо ширше - дуже не зручний в руках, сильне звуження до зіниць робить відчуття що він постійно вислизає з рук, ніби пляшку тримати . Хоча покриття на висоті , дуже тактильно класне , по моєму тільки завдяки покриттю і втримуєш його.
Основна вага через його конструкцію йде на передню частину, а якщо ще додати відтопирені пальці (мізинець і безіменний) , ви їх неприродньо повинні тримати задертими вверх(обхопити бінокль не можете бо місток заважає) то за ергономіку від мене отримує "незарах."))) Гіршого по ергономіці я й не пригадаю. Нагадаю бінокль 10х42, в їх меншій і більшій версії все ок.
Наочники хоча малі, але доволі зручні .
Зображення
Механіка класна, я б сказав відмінна.
Картинка шикарна, але мінімальний XA присутній і як на мене занадто сильна пінкусія .
Хто не знає що це ось картинка, коли квадрат видно в формі "подушечки"
Про внутрішній стан промовчу, гірше за останнього китайця. І навіть за попередній люпольд))) . Сліди клею (не на склах, скло чудове), "мікросварки", а саме гірше сліди від ковзання викрутки, знаєте коли шайбочку затягуєте і викрутка зривається і така полоса по металу... жах
Навіть не фоткав .
Зображення
Чохол житий під мисливський парадний костюм, з "шинелі" , тобто з якоїсь кашемірової тканини, сумніваюсь що витримає хоча б більш-менш серйозні випробування, такі як дощ чи сніг ..
Зображення
Короче кажучи пішов він за свом "папєрєдніком" .
Далі буде ... ))))
Одне добре, вони вже не продаються , але для тих хто хоче купити Meopta - обережно.
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення DOK » 19 грудня 2013 23:43

в більшості такі біноклі у нас малодоступні. Хоча останнім часом потроху вибір брендових моделей розширюється. бо вже ті відверті китайози задовбали. :(
Що скажеш про біноклі Carson?
Аватар користувача
DOK
 
Повідомлень: 257
З нами з: 02 серпня 2013 12:30
Собаки: г\ш ф. "Чіп"
Зброя: ІЖ-12,12к. Remington 700BDL,30-06Spr, Cometa400Fenix, та інші іграшки...
Місце проживання: Житомирщина\Київ

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 20 грудня 2013 17:32

Sightron - читається як Сайтрон. Порада для усіх, якщо не знаєте як правильно прочитати англійське слово , відкрийте http://translate.google.com/ і вбийте це слово в "рамку", воно буде в лівому , верхньому куті, а в нижньому правому куті(рамки) буде два значки, нажміть на "динамік" і гугл вам вимовить це слово (ба навіть речення).
Тепер по Carson , сам я навіть не бачив їх по магазинах, а відгуки дуже неоднозначні, від чудових до дуже поганих. Наприклад якщо подивитесь цю табличку , то він на останньому місці ..http://www.birdwatching.com/optics/2011 ... _2011.html
А якщо прочитати відгук на цей , то навіть дуже нічого http://www.bestbinocularsreviews.com/Ca ... es-101.htm
Знаю точно що на Бірдфорумі порекомендували, замість Carson - Bresser Everest 10x42 ED
http://opticscamp.com/hunting-binocular ... 02100.html
Але його я теж не тестував..
Якщо зацікавить я можу перекласти http://www.birdforum.net/showthread.php ... rest+10x42
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення DOK » 20 грудня 2013 23:35

Дякую за цікаві посилання. ;)
Аватар користувача
DOK
 
Повідомлень: 257
З нами з: 02 серпня 2013 12:30
Собаки: г\ш ф. "Чіп"
Зброя: ІЖ-12,12к. Remington 700BDL,30-06Spr, Cometa400Fenix, та інші іграшки...
Місце проживання: Житомирщина\Київ

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 25 грудня 2013 18:00

Отримав новинку - NIKON Monarch 7 8х30 . Повноцінний огляд чуть пізніше, зараз лише кілька слів .
По розмірам це найкраще що було в мене дотепер. Маленький, легенький , зручненький і причому середньорозмірний. Ідеал для мисливця або похід.
По якості виконання - ідеал, абсолютно ніяких зауважень .
По фокусуванню - ідеал.
По склам, не понятно.. ще тестую ...Чи то після більш дорожчих така думка чи може брак, або ж реально щось я не так роблю .. Але поки що присутня якась"димка"...
Зображення
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 26 грудня 2013 19:13

Обіцяний огляд Nikon Monarch 7 8x30
Комплекція ., все як звичайно
Зображення

Дуже якісне виконання маленького добротного чохла, зручний ремінь, оригінальні кришечки на обєктиви , які закриваються всередину, мякі і туго заходять , випадати не повинні.
Зображення

Зображення

Несподобались кришечки на окуляри , занадто жорсткі .
Зображення
Тобто , свою безпосередню функцію, захист, вони виконують , але при ходьбі і активному користуваннні абсолютно не тримаються .

Розмір - чесно кажучи я вражений.. Різниця у два міліметри перетворює цей середньорозмірний бінокль в компакт. Закинути в кишеню і "забути" простіше простого, ідеальний для мисливця в цьому ракурсі. Додайте вагу 434 грами і ви зрозумієте моє захоплення. Офіційні розміри - 123 x 119 x 48 mm
Зображення

Корпус - полікарбонатне скловолокно. Не сплав звичайно , але кажуть що не гірше по міцності при меншій вазі (наприклад Zeiss FL також використовує такі корпуси) . Покриття - по тактильності одне з кращих (звичайно альфа клас я не зачіпаю) , по "липкості" до рук мабуть краще . Усе чітко і точно підігнане .
Зображення

Ергономіка - вага, розмір,тактильнні відчуття а також приємні напливи на корпусі роблять його одним з кращих біноклів .

Провірив внутрішній стан - усе супер , жодної пилинки, царапинки чи слідів збірки .

Механіка працює відмінно , фокусування дуже плавне, в міру тугувате. Діоптрії "налаштовані" так що збити налаштування важко. Наочники мають 4 стоп- позиції, повністю викручені - 15 мм.
Зображення

Перейдемо до самого важливого це скло і картинка . Кілька слів від виробника -
Кут огляду 8,3 ° .
Поле зору - неймовірних 145 м на 1000 м (436,75' - 1000 )
Наприклад Leica 8x32 Ultravid HD - 135 метрів або Zeiss 8x32 Conquest HD - 140 метрів .
Повністю багатошарове покриття.
ED - скло
Еко - оптика: не токсична, скло не містить свинцю або миш'яку.
Система лінз , який передає зображення з підвищеною яскравістю і контрастністю.
Руф-призми з фазовою корекції і діелектричним покриттям.
Покриття антивідблиску лінз
Наповнений азотом
Тумано / Водонепроникний(глибина 1 метр протягом 10 хвилин)
Мінімальне фокусування - 2 метри.

Короткий підсумок - впихнули в бінокль все що зараз відоме і можливе ))

Зображення

Тепер мої скромні нотатки
Контроль ХА (хроматичні аберрації) - "вищий пілотаж", може замітити хіба професіонал та й то певне чуть по краях.Я не замітив .
Яскравість , контрастність - навіть невпевнений, чи справді я це бачив, чи це просто підсвідомо працює мозок, що дешевше не може бути таким самим як і дороге.. але ну може з натяжкою .. в бальній системі якщо Zeiss Conquest HD оцінити в 10 балів то Найкон - 9 ) Але це все на рівні відчуттів .
Також не можу не згадати про"ефект димки" (якщо взагалі так можна назвати) , чесно признаюсь його я не побачив зразу а прочитав відгук, потім мені прийшлося довго і нудно всяко провіряти бінокль щоб добитися таких умов як описувались і таки так, він присутній ,але в певних ситуаціях і я наприклад його замітив тільки коли зрівнював з в три рази дорожчим (ну і мабуть кращим вибором до 1500 дол) Zeiss 8x32 Conquest HD . Давав кільком простим людям після того, так крім захоплених вигуків так нічого і не добився .

Підім'ємо підсумки = ціна 380 $(орієнтуюсь на ціни в США), передтопова якість виконання, поле 145 метрів, "мініатюрні" розміри 8х30 ,ED кло з чудово картинкою, практична відсутність недоліків, думаю просто не залишають вибору як назвати його кращим за ціною-якістю до 800 дол.

.
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення StefcoG » 04 серпня 2014 22:17

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Medicus curat natura sanat — медицина лікує, природа зцілює. (лат.)
Аватар користувача
StefcoG
 
Повідомлень: 713
З нами з: 14 червня 2013 15:59
Собаки: Ненецька лайка (в батька)
Зброя: Beretta A300, Franchi Instinct, Tikka T3
Місце проживання:

Re: Бінокль

Повідомлення DOK » 15 квітня 2016 15:05

Скажу чесно я навіть в очі не бачив Bresser Everest 10x42 ED бо китайський дешевих Bresser повно в магазинах та в інтернетмаг. але ось ціни мене вразили - в світлі останього курсу долара 49 290 гривень... :shock: http://www.bresser-ukraine.com.ua/produ ... est_10x42/
Да-а, за таку суму можна взяти широкий перелік достойних зразків оптики. в тому числі непоганий денний і навіть нічний приціл Фантом чи Дедал.
Звичайно Цайс чи Сваровські то еліта в оптиці та для наших фін. можливостей Нікон цілком задовольняє потреби.
Відстані для оптики в нас невеликі, інша справа полювання в горах, там без хорошої дорогої оптики дуже важко.
Аватар користувача
DOK
 
Повідомлень: 257
З нами з: 02 серпня 2013 12:30
Собаки: г\ш ф. "Чіп"
Зброя: ІЖ-12,12к. Remington 700BDL,30-06Spr, Cometa400Fenix, та інші іграшки...
Місце проживання: Житомирщина\Київ


Повернутись до Оптика (біноклі, приціли, дальньоміри)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron